O nas

/ O nas

BLUEFORM

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą, która oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie realizacji szkoleń i projektów edukacyjnych – głównie dla osób dorosłych. Naszą dumą jest sztab doświadczonych specjalistów, nagradzanych wysokimi notami i certyfikatami jakości za swoją pracę zawodową i trenerską. Dzięki nim nasi uczestnicy szybciej nabywają nowe umiejętności. Specjalizujemy się w rozwoju kadr z zakresu nowoczesnych technologii ICT, w tym z zakresu grafiki, webmasteringu i programowania. Jesteśmy także audytorami jakości usług biznesowych i doradzamy przedsiębiorstwom w zakresie prowadzenia działalności i ICT. Poza działem szkoleń prowadzimy także usługi programistyczne w dziale Blueformsoftware, znamy doskonale rynek ICT.

Pracujemy głównie warsztatowo, w oparciu o własne, wypracowane programy szkoleniowe i zindywidualizowane metody pracy. Realizujemy także projekty rozwojowe i stażowe współpracując z partnerami z Europy. Za nasze metody pracy otrzymaliśmy wiele nagród i certyfikatów, m.in. Certyfikat SUS 2.0 za wysoką jakość szkoleń, Certyfikat EBI za wysoką jakość usług, nagrodę Dynamiczne przedsiębiorstwo czy wyróżnienie Ministerstwa Gospodarski za nasz projekt z zakresu CSR. Posiadamy Certyfikat Rzetelności KRD, Certyfikat GRI oraz wdrażamy normę ISO 26000.

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Sprawdź nas: www.blueform.pl

BUSINESS SOLUTIONS

Firma BUSINESS SOLUTIONS jest zarejestrowaną w Wojewódzkim Urzędzie Pracy agencją, działającą pod brandem Agencja Pracy SELECT, zajmującą się pośrednictwem pracy oraz wsparciem dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Działa skutecznie na rynku firm branży IT i ICT. Jest także założycielem Business Contact Clubu, którego statutową działalnością jest m.in. promowanie przedsiębiorczości i pomoc osobom planującym założyć działalność gospodarczą. BUSINESS SOLUTIONS zajmuje się także procesami rekrutacji na stanowiska menadżerskie w oparciu o Assesment Center. Jako beneficjent realizował takie projekty jak, Akademia kompetencji ICT, Szkoła kompetencji ICT, Doświadczony sprzedawca, Webmaster i programista aplikacji webowych, a także projekty międzynarodowe Leonardo da Vinci.

BUSINESS SOLUTIONS posiada wszechstronny zakres doświadczeń w dziedzinie rekrutacji. Zespół składa się z doświadczonych specjalistów z dużą wiedzą na temat kandydatów na rynku pracy, ich oczekiwań oraz zasad funkcjonowania obecnego rynku pracy.

Wśród pracowników firmy znajdują się doradcy zawodowi i pośrednicy pracy z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją skuteczność wykazali już we wcześniejszych wspólnych projektach na Śląsku oraz w działaniu komercyjnym. Firma otrzymała nagrodę FIRMA NA MEDAL.

Sprawdź nas: www.select-hr.pl